Ремонт МКПП у Львові

Механічна коробка передач — МКПП) — один з ключових вузлів автомобіля, ремонт якої краще довірити нашим фахівцям з 10 річним досвідом. Його основний обов’язок-перетворити ремонт мкпп у Львовікрутний момент вала в роботу коліс машини. Хоча механіка в Україні здавна вважається надійніше коробки-автомат, вона теж з часом виходить з ладу. Наш Автосервіс здійснює кваліфікований ремонт хутро. коробок передач (МКПП) за вигідною ціною у Львові. Ми зможемо оперативно усунути різні поломки, а при необхідності і повністю поміняти зношені деталі. А так само в ході ремонту здійснюємо заміну масла.

Переваги та гарантії на ремонт і заміну коробки передач
Коли вам необхідний ремонт, то слід звернути увагу на кілька важливих параметрів, що відрізняють хороший сервіс:

  • наявністьгарантії на надані роботи та комплектуючі;
  • власнийсклад запасних МКПП;
  • якість ремонту та його обґрунтованість

Всі ці пункти притаманні нашій компанії. Розберемо кожен з них.
Ми працюємо в місті Львів багато років і заробили собі репутацію. Чимала частина її заснована на наданні гарантії на МКПП та інші комплектуючі трансмісії.
Так, наші клієнти можуть бути впевнені, що після відвідування вони 3 місяці не будуть навіть замислюватися про ремонт механічної коробки передач свого автомобіля. Після цього терміну рекомендується провести профілактику і користуватися машиною. На цій сторінці можна дізнатися про гарантію докладніше.
У нас власний склад запчастин. Для клієнта це означає, що не доведеться довго чекати лагодження, ніж іноді «грішать» конкурентні компанії. Можна адже потрапити до хорошого фахівця, який не зможе швидко допомогти через відсутність необхідної деталі МКПП.
Ми не просто полагодимо коробку перемикання швидкостей, а зробимо тільки те, що необхідно. Деякі сервіси намагаються збільшити вартість роботи за рахунок додавання непотрібних послуг або заміни справних елементів. У нас ви отримаєте обгрунтований сервіс.

Особливості конструкції і принцип роботи МКПП

Механічна кпп будь-якого автомобіля працює за наступним принципом. Двигун передає крутний момент через зчеплення до первинного валу кпп, потім крутний момент перетворюється за допомогою пар шестерень і передається до коліс. В результаті водій отримує можливість встановлювати оптимальний швидкісний режим для роботи двигуна і комфортного набору швидкості.

ремонт мкппУ кожній мкпп присутня певна кількість пар шестерень-їх називають передачами або ступенями. Кожна ступінь має певне передавальне число: якщо вона нарощує крутний момент, це призводить до зменшення швидкості – така передача називається понижуючою. Якщо вона знижує крутний момент, швидкість зростає. Передача буде називатися підвищує.

Передавальне число залежить від співвідношення і кількості зубів шестерень в парі. Перша передача володіє максимальним передавальним числом, тому вхідна шестерня, поміщена на первинний вал, буде найменшою, А Вихідна – найбільшою. Практично всі легкові автомобілі починають рух з першої передачі, тільки важкі вантажівки відразу можуть починати рухатися з другої.

За конструкцією розрізняють два основних типи МКПП:

Двохвальні. Вони володіють первинним і вторинним валом, така конструкція використовується для легкових машин з переднім приводом.

Трехвальные. Така конструкція характерна для вантажного транспорту і легкових машин із заднім приводом.

Двохвальний тип мкпп отримав набагато більш широке поширення. Він працює за наступним принципом: через муфту зчеплення від двигуна до первинного валу передається крутний момент, від вторинного вала до коліс він передається через головну передачу і диференціал. Якщо важіль знаходиться в нейтральному положенні, шестерні вільно прокручуються, передачі крутного моменту немає. При русі важеля за рахунок прикладених зусиль водія активізується муфта синхронізатора, вона синхронізує кутову швидкість вала і шестерні. Муфта зачіпається з шестернею, в результаті відбувається передача крутного моменту між первинним і вторинним валом.

Синхронізатор сприяє ненаголошеному включенню передач, так як він відповідає за вирівнювання кутових швидкостей шестерні і вала.

Переваги автомобілів з МКПП

Незважаючи на широке поширення автомобілів з коробкою-автомат, варіатором або роботом, класична механіка не втрачає своїх відданих шанувальників. Вона вимагає істотних механічних зусиль для перемикання передач, тому їй досить складно навчитися керувати, але при цьому вона володіє декількома незаперечними перевагами:

Можливість більш вільного керування автомобілем. Водій сам може приймати рішення в складній дорожній ситуації, в результаті йому вдається набагато швидше вибратися зі снігового замету або глибокої калюжі.

Можливість буксирувати автомобіль на жорсткому зчепленні. Якщо пошкодження отримає машина з акпп, її можна перевозити до місця ремонту тільки на евакуаторі.

Висока динаміка розгону і можливість знизити витрату палива, в порівнянні з акпп. Це робить машину з мкпп більш економічною у використанні.

Зменшена періодичність обслуговування, в порівнянні з коробкою-автомат. Масло заливається рідше, причому за вартістю воно обходиться істотно дешевше.

Більш рідкісний ремонт мкпп — такий варіант трансмісії служить довше, багато неполадки можна усунути в мінімальні терміни. Проста конструкція дає можливість відновити працездатність практично після будь-яких пошкоджень.

Правила обслуговування та експлуатації МКПП

Хоча конструкція мкпп відрізняється простотою і надійністю, вона потребує правильного регулярного обслуговування і своєчасному ремонті при виникненні неполадок. Тривалість експлуатації може досягати 300 000 км пробігу, але для цього автовласник повинен періодично контролювати стан мкпп і своєчасно звертати увагу на неполадки. Будь-які несправності буде набагато дешевше усунути на ранній стадії, це дозволить істотно заощадити на ремонті.

Щоб машина з мкпп безвідмовно служила багато років, необхідно дотримуватися таких вимог до обслуговування та експлуатації:

Необхідно періодично контролювати рівень трансмісійного масла в коробці, для цього в конструкції передбачений спеціальний щуп. Якщо рідини недостатньо, її кількість потрібно заповнити. При цьому обов’язково використовується рідина тієї ж марки, яка була залита раніше.

Для збільшення ККД трансмісії і уповільнення зносу деталей бажано рухатися тільки на прямій передачі – це дозволяє вкоротити шлях крутного моменту і не задіяти зайві шестерні.

Передачі перемикаються при досягненні мінімальної і максимальної швидкості-її можна уточнити в інструкції з експлуатації до даної моделі автомобіля.

При русі по зледенілій дорозі вкрай не рекомендується різко перемикати швидкості-це може привести до втрати керування автомобілем і аварійної ситуації.

Перед включенням понижувальної передачі потрібно знизити швидкість, щоб знизити навантаження на двигун.

Важливо своєчасно міняти трансмісійне масло: Рекомендований інтервал становить кожні 50-60 тис.км пробігу, в середньому заміна проводиться через кожні 5 років експлуатації автомобіля.

Деякі виробники не встановлюють рекомендований термін заміни масла: це пояснюється тим, що воно заливається один раз на весь термін експлуатації агрегату. Однак на практиці мастило часто зношується значно швидше, і це призводить до серйозних несправностей.

Послуги з ремонту МКПП

У нашому сервісному центрі пропонується недорого відремонтувати механічну коробку передач будь-якої моделі або купити мкпп для повної заміни. Другий варіант буде більш вигідним для старих автомобілів – для них важче знайти запчастини окремо, і коштувати вони будуть дорого.

Будь-який ремонт пропонується замовити за доступною вартості-наші послуги дозволять швидко повернути машину до роботи і запобігти повторним неполадкам. Надається гарантія якості: дія талона буде поширюватися на поставлені запчастини та проведені ремонтні роботи.

При появі ознак несправностей запишіть машину на перевірку – майстер визначить всі наявні збої і знайде найшвидший і недорогий спосіб усунення неполадок. Завдання будь-якої складності буде виконана з мінімальними витратами для автовласника.