Ремонт коробки передач у Львові

Механічна коробка передач — МКПП — один з ключових вузлів автомобіля, ремонт якої краще довірити нашим фахівцям з 10 річним досвідом. Його основний обов’язок-перетворити ремонт коробки передачкрутний момент вала в роботу коліс машини. Хоча механіка в Україні здавна вважається надійніше коробки-автомата, вона теж з часом виходить з ладу. Наш Автосервіс здійснює кваліфікований ремонт хутро. коробок передач (МКПП) за вигідною ціною в . Ми зможемо оперативно усунути різні поломки, а при необхідності і повністю поміняти зношені деталі. А так само в ході ремонту коробки передач здійснюємо заміну масла.

Ремонт коробки передач автомат починається з правильної діагностики. Дуже часто людей «розводять» в автомайстернях, залякуючи клієнта капітальним ремонтом автоматичної коробки. Ми часто зустрічаємо ошуканих клієнтів, і поспішаємо їх запевнити, що перед капіталкою АКПП, треба виконати і перевірити основні вузли. До них відносяться гідроплита, гідроклапану, і звичайно скидання адаптації АКПП. Дуже часто» стусани » коробки і перехід в аварійний режим викликаний саме цими банальними частинами коробки.

Ми ремонтуємо коробки передач:

 • Вітчизняна Механіка
 • Механіка на іномарках
 • Роботизована кпп
 • Варіатор
 • Автоматична коробка
 • Ремонт муфти приводу
 • Ремонт редукторів
 • Переборка мостів
 • Ремонт диференціалів

Довірте ремонт коробки передач нам — і ви отримаєте абсолютну чесну роботу без турбот! Сміливо залишайте авто на огляд! Хвилюватися не варто, адже навіть саму «складну» машину ми перевіримо і захистимо Вас від невигідного і небезпечного ремонту. А поки наші професіонали працюють, ви зможете відпочити за чашкою кави в затишному кафе.

Особливості ремонту коробок передач

ремонт коробки передач у ЛьвовіМКПП являє собою вузол з безліччю рухомих деталей, які зношуються з часом під дією сили тертя. Швидкість зносу залежить від інтенсивності експлуатації і дотримання графіка техобслуговування, але рано чи пізно будь-якій коробці передач буде потрібно капітальний ремонт. Багато в чому його прискорюють українські умови експлуатації, до яких багато іномарки спочатку не пристосовані.

Перший етап роботи при будь — якій поломці-комп’ютерна діагностика несправностей механічної коробки передач на спеціальному стенді. Таке обладнання є далеко не у всіх сервісних центрах, але наша компанія має в своєму розпорядженні сучасним технічним оснащенням для повноцінної перевірки коробки перемикання передач і її відновлення. Ми здійснюємо технічне обслуговування іномарок всіх моделей і зможемо допомогти при будь-яких несправності. Комплексна діагностика після роботи майстра проводиться повторно, і це дозволяє переконатися, що усунені всі несправності.

Для проведення капітального ремонту будуть потрібні якісні комплектуючі, які ви зможете за привабливою вартістю придбати безпосередньо в нашому автосервісі. Не доведеться нікуди їхати і шукати деталі-наші співробітники детально розкажуть, що потрібно для повного відновлення машини і допоможуть підібрати необхідний комплект запчастин від перевірених виробників. Скільки ж коштує ремонт КПП? Ціна на ремонт механічної коробки передач залежить від складності роботи і часу, якого вона зажадає. Звертаючись до нас, будьте впевнені-обслуговування будь-якої складності обійдеться недорого.

Кілька причин зробити ремонт коробки передач у нас

Самостійне відновлення п’ятиступінчастою механіки не тільки не вирішить проблему, але і може погіршити ситуацію, в результаті чого буде потрібно повна заміна всього вузла. Це ремонт коробки перемикання передачдорога операція, але зайвих витрат можна уникнути, якщо відразу вдатися до допомоги професіоналів. Нашим клієнтам гарантовані наступні переваги:

 • Великий досвід і високий професіоналізм співробітників. Це важливі умови успішного ремонту, так як навіть найдосконаліша техніка може допомогти тільки в тому випадку, якщо майстер дійсно знає свою справу.
 • Якісний ремонт при будь-яких поломках. Відгуки клієнтів і наша репутація стануть найкращим підтвердженням надійності. Можете не сумніватися-після звернення до наших майстрів машина буде радувати стабільною роботою.
 • Професійні консультації. Ми знаємо все про ручну коробку передач кожної марки автомобілів, тому можемо підказати, як уникнути подальших несправностей.
 • Висока швидкість обслуговування. Воно займе дійсно небагато часу, і вам не доведеться довго чекати в черзі — дуже скоро автомобіль буде готовий до подолання нових труднощів.

Не варто ризикувати, займаючись самостійним ремонтом. Пам’ятайте, що тільки робота професіонала забезпечить надійний результат. Послуги співробітників нашого сервісного центру-гарантія того, що машина не підведе, адже чітке перемикання швидкостей забезпечить безпеку руху на трасі. Зателефонуйте і дізнайтеся вартість ремонту, заміни та перебирання коробки передач МКПП. Так ви зможете переконатися, що ми пропонуємо дійсно вигідні тарифи в поєднанні з якісним обслуговуванням. Чекаємо вас вже сьогодні!