Полірування кузова автомобіля у Львові

Полірування кузова автомобіля гарантує вашій машині не тільки чудовий зовнішній вигляд, але і відмінно захистить лакофарбове покриття на кузові. З плином часу, під впливом зовнішніх факторів і навколишнього середовища колір фарби на автомобілі пошкоджується і тьмяніє. Для надання йому первісного вигляду і запобігання подальшого пошкодження необхідно всього відполірувати кузов.

Вартість полірування авто

ПОЛІРУВАННЯ
S M L XL
Відновлююче 3000 3500 4000 4500
Максимальне 6000 7000 8000 9000
ЗАХИСТ ВОСКОМ
Термін S M L XL
Super Splash 3 міс. 600 700 800 900
Fusso Coat 12 міс. 1100 1250 1400 1550
ЗАХИСТ РІДКИМ СКЛОМ
Термін S M L XL
Soft99 H-7 12 міс. 4200 4500 5000 5800
ЗАХИСТ КЕРАМІКОЮ
Термін S M L XL
Cartec Ceramic Guard 12 міс. 7000 7500 8000 8500
Servfaces Ultima Coat by HSH 36 міс. 12000 14000 16000 18000

Навіщо полірувати кузов авто?

Відновлення первинного зовнішнього вигляду авто. Кожен автомобіліст повинен пам’ятати, як блищав його автомобіль після фарбування або покупки. Але через деякий час колишній блиск втрачається, і відновити його неможливо. Ось тоді-то і необхідно зробити полірування:

  • Необхідність полірування кузова після перефарбовування автомобіля. Іноді після фарбування залишаються невеликі «огріхи», і виправити їх можна тільки поліруванням. Особливо це характерно для машин, які фарбувалися не в спеціальній камері і кустарними майстрами.
  • Для захисту лакофарбового покриття. Ця технологія дозволить створити захисний шар, який не дасть частинкам агресивних речовин і пилу проникнути в тріщини фарби ще довгий час. А відповідно, буде перешкоджати процесу виникнення корозії.

З використанням полірування є можливість усувати такі пошкодження на кузові:

  • Пошкодження, які виникли в процесі зіткнення з іншим об’єктом або автомобілем;
  • Плями від фарби або інших покриттів які важко змити;
  • Не дуже глибокі подряпини або тріщини;
  • Розводи, які можуть утворитися після неякісно виконаної мийки або ж полірування кузова;
  • Бруду і пилу різних походжень;
  • Різні нерівності і шорсткості, які кидаються в око або псують зовнішній вигляд автомобіля.

Після якісно виконаного полірування Ваш автомобіль набуде усіх фарб свого первісного вигляду. Також вам буде гарантована чудовий захист від шкідливих впливів зовнішнього навколишнього середовища.

Детейлінг студія SOFT пропонує послуги професійного полірування кузова автомобіля за розумними цінами. Величезний досвід і застосування виключно високоякісних матеріалів і обладнання дозволяє давати гарантію на всі виконані нами роботи!

І потрібно відразу розвіяти всі Ваші побоювання — ця процедура повністю нешкідлива, і навіть корисна!

Види полірування авто

Існує два основних види полірування, в залежності від побажання самого клієнта і ступеня пошкодження:

  • Відновлювальне полірування або абразивне. Даний вид полірування зазвичай застосовується для автомобілів з яскраво помітними дефектами лакофарбового покриття, які утворилися за допомогою механічних або оточуючих впливів. Спершу необхідно видалити бруд і пил з поверхонь, і тільки після цього, за допомогою абразивного складу проводиться відновлювальна поліровка кузова авто.
  • Поверхневе полірування зазвичай застосовується до машин з відносно невеликим рівнем зносу покриття. Такий вид полірування захищає фарбу від шкідливих впливів навколишнього середовища.

ЯК ЧАСТО можна полірувати КУЗОВ? І ЧИ ШКІДЛИВО ЦЕ ДЛЯ ФАРБИ?

Ні, це абсолютно безпечно. Процес полірування проходить із застосуванням спеціальної полірувальної машинки, на яку встановлюються насадки з різною зернистістю, вони вибираються виходячи з рівня пошкодження кузова. За один полірувальний процес з кузова в середньому знімається 5 мкм. ЛКП у сучасних машин становить від 70 до 170 мкм, що дозволяє без побоювання проводити полірування навіть більше 10 разів.