Покриття автомобіля воском

Захист ЛКП кузова потрібно не тільки при попаданні на поверхню бітуму, бруду, дорожніх реагентів. Ультрафіолет, пташиний послід і засоби для миття не менше ушкоджують лакову поверхню. Виходом стане покриття автомобіля воском в детейлінг студії SOFT. За допомогою поліроля ми допоможемо:

  • створити захисний гідрофобний шар;
  • зберегти насиченість кольору фарбування;
  • виключити появу подряпин, «павутинок» на лакофарбовому покритті;
  • забезпечити антистатичний ефект, щоб притягалися менше пилу, бруду.

Підберемо складу твердих, напівтвердих (виставкових) восків або запропонуємо багатошарову захист «американський пиріг». Доб’ємося максимальної адгезії поліроля з шаром лаку, фарби. Обробку виконаємо відповідно до інструкції виробника.

Віск, якими користуються в детейлінг студії

Щоб створити і до 12 місяців підтримувати ефект мокрого блиску, ідеально відполірованою поверхні авто, для покриття використовуються тверді склади воску. Поліролі створюють товсту захисну плівку з гідрофобними властивостями. За складом вони бувають:

  • натуральними (карнауба);
  • змішаними з полімерними добавками;
  • синтетичними (з похідних нафтопродуктів).

Інтенсивність блиску такої поліровки залежить від присутності натуральних компонентів. А ось стійкість, навпаки, гірше у складів з великою концентрацією carnauba wax. Засоби цієї групи виконують захисні і відновні функції. Наприклад, якщо ЛКП потребує оновлення, наш майстер просто підбере віск з відповідним пігментом. Колір кузова відновиться, стане насиченим. Правда, на період в 2-12 місяців. Саме стільки триває ефект від твердих складів. Зате, обробка виконується максимально швидко і вважається бюджетним варіантом догляду за кузовом автомобіля.

Ціни на покриття воском автомобіля

ЗАХИСТ ВОСКОМ
ТермінSMLXL
Super Splash3 міс.600700800900
Fusso Coat12 міс.1100125014001550

Якщо ціна не має значення, тоді запропонуємо більш дорогий засіб — напівтвердий віск paste. У його складі міститься натуральна карнауба:

  • білого кольору (white carnauba) — максимально очищена і вибілена;
  • жовтого кольору (yellow carnauba) — середнього ступеня очищення.

Також майстри студії використовують більш дорогі за ціною виставкові воски (concourse wax). Там велика концентрація натурального компонента, що підсилює «мокрий» ефект, надає «жирності» блиску. Якщо вас зацікавила ціна покриття воском автомобіля, здзвонитеся з нашим менеджером.

Зверніть увагу! Напівтверді натуральні воски швидше стираються, сильніше притягують частинки пилу. Такий вид полірування використовують разом з закріплюють полімерними / нано-полімерними засобами — Силантьєв. Це вони створюють товсту вологозахисну і антистатичну плівку. Тут зауважимо: ЛКП має бути в хорошому стані.