Керамічне покриття кузова авто у Львові

Керамічний склад призначений для довготривалого захисту поверхонь автомобілів, водного транспорту, малої авіації від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Нано-частинки складу проникають в поверхню лако-фарбового покриття на молекулярному рівні утворюючи після кристалізації стійку захисну плівку.

Покриття надає обробленої поверхні яскравий глянсовий блиск, високі водо- і брудовідштовхуючі властивості. Захищає ЛКП від механічних впливів і прилипання комах.

Склад допускається наносити на пластик, гелькоут, вінілову і поліуретанову плівку, хром, метал, кераміку.

Якісний детейлінг авто не може обійтися без використання спеціальних захисних складів. Наша студія детейлінг у Львові здійснює захисне покриття кузова на високому професійному рівні. Незалежно від віку машини і ступеня забруднення, професійні захисні склади справляються з найскладнішими завданнями. Захисне покриття кузова автомобіля особливо необхідно, якщо машина постійно перебуває на вулиці, в результаті чого піддається агресивному впливу зовнішніх факторів.

Ми можемо захистити Ваш автомобіль від дощу, снігу, піску, комах і всього іншого, що може зіпсувати його зовнішній вигляд. Наш детейлінг-центр пропонує тільки професійну автокосметику відомих і перевірених світових виробників.

Вартість покриття авто керамікою

ЗАХИСТ КЕРАМІКОЮ
ТермінSMLXL
Cartec Ceramic Guard12 міс.7000750080008500
Servfaces Ultima Coat by HSH36 міс.12000140001600018000

Навіщо необхідно обробляти захисними засобами кузов авто?

Захисні склади надійно захищають кузов від впливу вологи, сонячного світла, хімічних сполук та інших неприємних факторів. Нанесення захисного покриття — це дуже хороший спосіб зберегти зовнішній вигляд автомобіля протягом тривалого часу. Обробка кузова значно знижує ризик появи подряпин і вигорання лакофарбового покриття. Ще одна корисна властивість захисних покриттів — стійкість до реагентів (луг, сіль), якими в зимовий час обробляють дороги.

Якщо у Вас новий автомобіль, то йому обов’язково потрібна обробка захисними покриттями, оскільки на заводі-виробнику така процедура не проводиться.

У нашій компанії Ви маєте можливість вибрати найбільш прийнятний для Вас спектр послуг із захисту кузова Вашого автомобіля. Кожному автовласникові ми можемо запропонувати найоптимальніший варіант, в залежності від стану лакофарбового покриття автомобіля.

Захисне гідрофобного покриття кузова автомобіля рідким склом і керамікою

Нанесення складу «рідке скло» забезпечує захисне покриття кузова автомобіля на максимальному рівні. Посилений гідрофобний (водовідштовхуючий) ефект запобігає можливість появи плям, полегшує очистку кузова від забруднень, має прекрасну атмосферостійкість. Вам не буде потрібно проводити регулярні полірування, тому що ефект зберігається дуже тривалий час.

Складна формула гідрофобних складів також забезпечує надійний захист від легких подряпин на механічних мийках, дозволяє зберігати колір і насиченість відтінків, надає глибокий і яскравий блиск, забезпечує стійкість до впливу корозії і ультрафіолету. Гідрофобна захисний покриття кузова автомобіля рідким склом — це інноваційна технологія, що забезпечує найкращі результати.

Захисне нанопокриття кузова авто

Захисні нанопокриття надають кузову автомобіля дивовижні властивості. Приставка «нано» означає, що це найбільш передова технологія. Нано захист автомобіля істотно запобігає старінню лакофарбової поверхні, знижує шкоду від вихлопних газів і кислотних дощів, не пропускає ультрафіолетові промені, які і є причиною зміни кольору або вигорання матового кольору. Крім цього, нанопокриття автомобіля підвищує твердість лакофарбового шару і знижує коефіцієнт тертя поверхні.

Що таке рідке скло, антилід, антидощ, нано кераміка і гідрофобні покриття?

Деякі власники авто не можуть зробити вибір на користь будь-якого захисного складу для машини. Якщо у Вас є сумніви в правильності вибору, то проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони нададуть Вам повну та достовірну інформацію. Багато автовласників хочуть знати, що собою представляють такі захисні покриття, як рідке скло, антидощ або антилід, гідрофобні покриття або нано кераміка. Всі ці назви можна умовно віднести до синонімів, оскільки ці склади є найбільш ефективними, так як забезпечують багатофункціональну захист кузова, стекол і оптики автомобіля.

Які ціни на захисне покриття автомобіля

Ціни на захисні покриття авто розраховуються окремо для кожного автомобіля. Вартість залежить від форми і розміру машини, виду захисного покриття і загального обсягу робіт. Точну ціну Ви можете дізнатися у наших фахівців, які прорахують кількість необхідного матеріалу і оцінять масштаб виконуваних робіт.