Озонування салону авто у Львові

Кожному водієві слід більше дбати про якість повітря в салоні автомобіля, яким дихає він сам і його пасажири. Навіть якщо не відчувається присутність сторонніх неприємних запахів, не виключено наявність шкідливих мікроорганізмів. Тому періодично рекомендується проводити озонування салону авто. Що таке озонування? Це технологія очищення повітря, заснована на застосуванні сильного окислювача — газу озону.

Озонування салону автомобіля використовується для видалення неприємних в’їдаються запахів. При цьому запахи не маскуються, а усувається сама причина їх виникнення. Дезінфекція озоном знищує всі відомі шкідливі мікроорганізми в кілька сотень разів швидше, ніж будь-які інші дезинфікуючі засоби. Озонация дозволяє провести повну стерилізацію салону автомобіля. Для озонування автомобіля використовується спеціальний пристрій — генератор озону (озонатор).

Вартість озонування салону автомобіля

ОЗОНАЦІЯ
SMLXL
Салону автомобіля450500550600

Професійний апарат для озонації

Транспортування і зберігання озону дуже скрутні. З цієї причини вироблення озону проводиться безпосередньо на місці. Компанія Soft Detailing використовує для цих цілей професійний генератор озону марки Koch KC3500.

Кисень — сам по собі потужний природний окислювач, а озон — це аллотропная модифікація кисню, де в одній молекулі не два (O2), а три (O3) атома. У природі озон виробляється під час грози. Тому і виникає відчуття свіжого дихання. Озонатор Koch KC3500 застосовується тільки для професійного використання! За допомогою озонатора Koch KC3500 ми можемо виконати наступні види робіт:

  • Озонування салону. При цьому відбувається видалення запахів в автомобілі і знищення шкідливих мікроорганізмів;
  • Чистка системи кондиціонування. Забезпечує необхідний рівень гігієни в системі вентиляції авто.

Дані процедури повинні проводити тільки фахівці. Самостійна озонація салону авто не рекомендується, оскільки виділення озону складає 3,5 г / год, і при недотриманні техніки безпеки можливо гостре отруєння.

Озонування авто за допомогою Koch KC3500 проводиться протягом від 30 хвилин до 2-х годин. Після проведення озонації необхідно провітрювати салон автомобіля ще 30 хвилин.

У чому переваги технології озонування салону автомобілів?

Основна перевага технології озонування — це 100% видалення будь-яких запахів. Ароматизатори та інші всілякі освіжувачі повітря лише на короткий час можуть замаскувати запахи, після чого вони знову з’являються. А деякі в’їдаються запахи неможливо видалити навіть за допомогою повної хімчистки. Щоб отримати гарантовано якісний результат і позбутися від неприємного «аромату», необхідна тільки озонація салону авто.

Основне завдання — видалити неприємні запахи в салоні автомобіля!

На перший погляд здається, що видалення запахів в автомобілі — не найскладніше завдання. Однак стійкі запахи, які вбралися в мікропори елементів салону, усунути традиційними способами дуже складно, а іноді й неможливо. Різні дезодоруючі засоби не проникають в мікропори, а на деякий час закупорюють їх, і здається, що запах зник, але потім він повертається.

У озонування інший принцип. Озон проникає в мікропори і взаємодіє з запахом на молекулярному рівні, що і дозволяє домогтися необхідного результату. За допомогою озонації можна усунути будь-які запахи в салоні авто:

  • Запахи від тютюнового диму, який стійко просочує оббивку;
  • Запахи від роботи кондиціонера;
  • Запахи від продуктів;
  • Запахи від тварин;
  • Всі інші «аромати».

Озонування слона також здатне усунути запахи в авто, які можуть виникати від життєдіяльності бактерій, цвілі, грибків і вірусів.

Озонування авто — необхідна процедура для водіїв- алергіків

Обробка салону автомобіля озоном — це обов’язкова процедура, якщо водій страждає алергією на запахи. Озонування салону легкового автомобіля не є ні дезодорацією, ні хімчисткою, при якій використовуються хімічні речовини, що викликають алергію. Озонування не тільки не викликає алергії, але ще і знищує самі алергени.

Додатково необхідне очищення системи кондиціонування автомобіля

У багатьох випадках якість повітря, що подається в салон автомобіля з системи кондиціонування залишає бажати кращого. Домогтися необхідного рівня гігієни повітря за допомогою одних фільтрів неможливо. Фільтри добре захищають від пилу і інших дрібних частинок, але не від мікроорганізмів. В процесі експлуатації системи кондиціонування вони успішно розмножуються, особливо на випарнику. Шкідливі продукти життєдіяльності цих мікроорганізмів видуваються в салон, а потім потрапляють в дихальні шляхи водія і пасажирів.