Корекція спідометра (скрутити пробіг) у Львові

Будь-який автовласник рано чи пізно може зіткнутися з необхідністю скрутити пробіг автомобіля. Незалежно від причин, які спонукали Вас до цього, ми допоможемо вам виправити скрутити пробіг у Львовіцифри на спідометрі швидко, якісно і недорого, в будь-який зручний для Вас час.

В яких випадках потрібно скручувати пробіг

Потреба намотати або змотати пробіг може виникнути в ситуаціях, коли цифри на спідометрі (одометрі) купленого автомобіля не відповідають реальному пробігу. Наприклад, якщо авто купили з фірми, де водії зловживали підмотками, або ж пробіг був просто змотаний перед продажем, і новий власник бажає відновити реальний пробіг автомобіля.

Також змотати (скрутити) або намотати (збільшити) пробіг може знадобитися після заміни панелі приладів на нову або б/у панель, щоб виставити цифри свого пробігу.

На багатьох вітчизняних, а також на деяких імпортних автомобілях пробіг може перескочити як у більшу, так і в меншу сторону на десятки і сотні тисяч кілометрів через несправність проводки, повільної просадки акумулятора або дефектів самих щитків (панелі) приладів, в результаті чого потрібне коригування пробігу.

Іноді виникає необхідність підмотати спідометр (одометр), якщо реальний витрата бензину вище того, який прописаний в нормах витрати палива або путівка по км не відповідає фактичній відстані.

Буває і так, що автовласник хоче просто «омолодити» свій автомобіль. Наприклад, після капітального ремонту або по ряду інших причин.

Ми допоможемо реалізувати Вам будь-які маніпуляції з показниками спідометра! Корекція пробігу проводиться за допомогою спеціального обладнання фахівцями, що мають чималий досвід в роботі з електронікою автомобіля.

Як замовити послугу корекції пробігу

Щоб скрутити пробіг у Львові, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами в розділі «Контакти». Послуга надається з виїздом, що істотно економить Ваш особистий час.

Ціна на послуги корекції автомобільного пробігу безпосередньо залежить від виробника, а також марки і року випуску автомобіля. Наприклад, для процедури корекції пробігу корегування одометрів у Львовівітчизняного автомобіля досить в середньому 30-40 хвилин. Якщо ж розглядати свіжий німецький автомобіль, то для корекції необхідно «обійти» багаторівневий захист, що може досягати 6-7 годин. У той же час скручування пробігу на Ford і багатьох інших автомобілях здійснюється через діагностичний роз’єм, що займає близько 10 хвилин.

Якщо вам необхідно скрутити пробіг авто недорого, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Фахівці нашої компанії працюють ” на виїзд» і прибудуть до вас протягом декількох годин.

Скрутити пробіг у Львові на будь-якому авто, змотати спідометр у Львові та області недорого, виїзд, гарантія

Скручування спідометра на будь-яких машинах від 5 хвилин. Даємо гарантію на роботи. Робимо все:

  • Скритно. Визначити факт коригування пробігу після нашого сервісу не можуть навіть дилерські сканери. Ми впевнені в результаті і готові повернути 100% оплаченої суми в разі виявлення змотування пробігу.
  • Швидко. Залежно від марки і моделі автомобіля, змотування одометра займає від 5 хвилин до 2 годин. Телефонуйте, уточнюйте, скільки потрібно часу на вашу машину, і записуйтеся на зручний для себе час.
  • Безпечно для машини. Використовуємо дороге обладнання, що дозволяє робити все по специфікаціям заводу-виробника автомобіля.

Гарантуємо відсутність помилок після скручування пробігу. Крім того, в якості бонусу безкоштовно зітремо вже наявні коди DTC на вашому авто.

Легально . Не хвилюйтеся, заборони на коригування показань одометра в Росії немає. Можете сміливо змінювати пробіг на своєму авто.

На яких машинах можна змотати пробіг в нашому сервісі

На будь-яких. У нас є обладнання, що дозволяє змотати пробіг на авто більше 40 марок. Приїжджайте до нас, якщо на авто:

  • Електронно-механічний одометр. Як правило, вимагає розбирання приладової панелі. Гарантуємо відсутність слідів демонтажу. Коригування за нашою методикою можна проводити навіть на гарантійних машинах.
  • Електронний одометр. Гарантуємо, що дані про пробіг будуть змінені у всіх блоках (BCI-модулі, LCM, EWS) і електронних ключах. Навіть найдосвідченіший діагност з найкращим обладнанням не зможе виявити факт скручування.

Коли доцільно скрутити пробіг автомобіля і що для цього потрібно?

Скрутити спідометр можна в нашому сервісі, або замовивши виїзд фахівця.

Ця послуга буде корисна в наступних випадках:

  • Для гарантійних авто, якщо ви допустили перепробіг в міжсервісний інтервал. Просто Змотайте спідометр і будь-які проблеми з гарантією будуть виключені.
  • Після установки на машину нового, контрактного або б/у двигуна.
  • Після заміни приладової панелі.

Щоб скрутити одометр, не потрібно ніяких складних підготовчих процедур. У деяких випадках (в залежності від моделі машини) потрібен буде демонтаж приладової панелі, ряду електронних блоків та інших елементів. Ми гарантуємо дбайливе їх зняття / установку і відсутність будь-яких слідів.

Вартість скручування пробігу залежить від моделі авто. Телефонуйте, дізнавайтеся і записуйтеся на зручний час.