Фарбування авто у Львові

Ваш автомобіль вже не так сяє, як в день покупки? Лакофарбове покриття потьмяніло і не радує око як раніше? Наші професіонали виконають повне фарбування автомобіля, щоб фарбування авто Львівповернути йому колишній блиск. На бампері, крилах або інших частинах кузова подряпини і відколи? Пропонуємо локальне фарбування деталей авто, на яких з’явилися пошкодження. Ця технологія дозволить швидко і недорого захистити пошкоджені частини кузова від корозії, при цьому деталь фарбується частково дозволяючи максимально зберегти Заводське лакофарбове покриття.

Що потрібно для професійного фарбування автомобіля?

Як професіонали знаємо, що Фарбування авто складний технологічний процес. Тому майстри Технічного центру пройшли спеціальне навчання, щоб точно управляти сучасним комп’ютерним обладнанням. Це дозволяє нам грамотно контролювати складні технологічні процеси кузовного ремонту і Фарбування авто.

Наприклад, щоб виконати якісне фарбування авто, необхідно витримати товщину лакофарбового покриття в діапазоні 70-120 мкм. Наше професійне обладнання дозволяє точно дотримуватися технологію. Інший аспект підбір тону. Наші майстри використовують спеціальне програмне забезпечення, яке містить тисячі формул кольорів всіх моделей і марок автомобілів, тому склад автокраски завжди визначається зі 100% точністю.

Процес повної або локальної забарвлення кузова автомобіля виконується в кілька технологічних етапів. Ми розробили досконалий алгоритм фарбувальних робіт, щоб ви отримали послугу найвищої якості за розумною ціною. При цьому готові виконати Фарбування авто в мінімальні терміни з гарантією два роки!

Повна, подетальная і локальна фарбування автомобіля

фарбування автоРозрізняють два основних типи Фарбування авто, ціна безпосередньо залежить від того, який варіант фарбування обраний в тому чи іншому випадку:

  1. Повне фарбування кузова авто,
  2. Локальна (часткова) фарбування автомобіля.
  • У першому випадку фарбуванню піддаються окремі деталі або всі елементи транспортного засобу, раніше вже мали Заводське лакофарбове покриття, аж до дверних прорізів, моторного відсіку і всіх прихованих порожнин. Нерідко повне фарбування кузова авто проводиться зі зміною початкового кольору. На часткову забарвлення автомобіля ціна істотно нижче, так як здійснюється фарбування тільки частини елементів отримали будь-які механічні пошкодження в процесі експлуатації або після ремонту.
  • При локальній фарбуванні неушкоджене Заводське покриття залишається недоторканим, фарбується точково тільки ту ділянку деталі який вимагає локальної підфарбовування, а колір для фарбуються ділянок підбирається повністю ідентичний. Також здійснюється Фарбування авто подетально. Такий метод застосуємо, якщо потрібна заміна елементів (при цьому колір нових відрізняється від кольору автомобіля) або якщо певні елементи піддавалися серйозному кузовному ремонту. У будь-якому випадку необхідно безпомилково підібрати відтінок фарби, щоб не отримати різнотонна.

Нанесення лакофарбового покриття

Для нанесення лакофарбового покриття наші майстри використовують фарбувальні пістолети SATA, anest iwata професійного класу. Наша професійна фарбувальна камера для якісного фарбування авто оснащена комп’ютерними системами з датчиками, які контролюють температуру і вологість протягом усього процесу нанесення лакофарбового покриття.

Повітря, що надходить в фарбувально-підготовчі пости, фільтрується, щоб виключити потрапляння пилу на підготовлену до фарбування поверхню. У фарбувальних камерах Технічного центру “дефектів немає” чисто як в науковій лабораторії. Тому після фарбування, кузов автомобіля виглядає як тільки що зійшов з конвеєра заводу.

Вигідна пропозиція за ціною фарбування авто у Львові

покраска автоУ нас дуже доступна ціна на фарбування кузова авто будь-якої моделі. Ми домоглися зниження собівартості робіт завдяки кільком факторам: відпрацювали до дрібниць алгоритм фарбування автомобілів, впровадили автоматизацію на всіх можливих ділянках, повністю виключили брак: від підготовки до фінішної обробки.

Продуманий алгоритм і автоматизація всіх етапів дозволяє скоротити час, що витрачається на забарвлення автомобіля. Фарбувальні обладнання імпортного виробництва розташовані оптимально, майстрам максимально зручно виконувати технологічні етапи.

У нас працюють професіонали, які відповідають за якість своєї роботи. Це дозволило виключити шлюб на всіх етапах. Тому ми не закладаємо в ціну Фарбування авто можливу перевитрату лакофарбових матеріалів. Підсумкова вартість Фарбування авто в нашому технічному центрі повністю відображає, скільки часу, матеріалів і праці було витрачено на виконання замовлення. Ви можете бути присутніми при фарбуванні автомобіля, щоб особисто спостерігати за процесом.

Щоб зробити замовлення на фарбування авто за вигідною ціною, досить зателефонувати за будь-яким номером телефону, вказаним на сайті, також можна зв’язатися з нами через месенджери.

Правила прийому автомобілів на фарбування в нашій компанії

Перед прийомом вашого автомобіля в роботу ми проводимо огляд і погоджуємо з Вами вартість Фарбування авто і терміни виконання робіт. Оформляємо замовлення-наряд, прописуємо в акті прийому Найменування робіт, а також їх підсумкову вартість.

В даному документі прописана гарантія на всі надані нами послуги терміном від 1 року! За підсумком виконаних робіт Клієнт приймає автомобіль, тільки після цього проводить оплату, до замовлення-поряд після оплати прикріплюється касовий чек.