Обклеювання антигравійною плівкою авто

Незважаючи на те, що сучасні автомобілі фарбуються за найсучаснішими технологіями, стійкість лакофарбового покриття до зовнішніх чинників досить низька. Виробники зацікавлені економити на матеріалах, тому товщина фарби досить мала — кузов можна пошкодити вже під час тест-драйву. А в умовах наших доріг, ризики серйозно підвищуються через якість покриття і присутності піску та реагентів взимку, гравію і камінчиків — в теплу пору року. Що вже говорити про автомобілі на грунтових дорогах, парковках біля магазинів і супермаркетів та й інших непередбачених факторах.

Багато з цих проблем мають сучасне ефективне рішення — антигравійна (захисна) поліуретанова плівка для Вашого авто.

Обклеювання автомобіля захисною плівкою у Львові здійснює компанія SOFT — команда досвідчених професіоналів, готових у найкоротші терміни і за демократичними цінами виконати роботи з нанесення антигравійного покриття на автомобіль будь-якої марки і моделі.

Кожна робота коштує своїх грошей. Ми обклеюємо автомобілі якісно, ​​тому не приховуємо цін на наші послуги.

Бронювання оптики

Ця послуга досить популярна. Набагато простіше захистити нові фари, ніж потім займатися їх відновленням. Вирізана за лекалами антигравійна поліуретанова плівка захищає поверхню фари від відколів і подряпин, значно продовжуючи життя зовнішнього скла.

Що собою являє антигравійна поліуретанова плівка?

Це прозоре багатошарове покриття, товщина якого становить від 150 до 250 мікрон. Матеріал має відмінні характеристики, завдяки яким дозволяє створити першокласний захист практично від будь-яких поверхневих пошкоджень:

  • Міцність;
  • Зносостійкість;
  • Еластичність;
  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Здатність амортизувати і поглинати енергію ударів.

Антигравійне плівка, нанесена на автомобіль, створює невидиме «бронюють» покриття, ніяк не зраджуючи зовнішній вигляд авто. Нею покривають найбільш вразливі місця: передню частину капота і даху над лобовим склом, фари, області під дверними ручками, торці дверей і інші зони, схильні до підвищеного механічного впливу.

Камені, гравій та пісок, які потрапляють на фари під час руху, легко дряпають поверхню захисного скла і можуть його розбити. Навіть при акуратній експлуатації автомобіля вам не вдасться уникнути появи дрібних відколів, які розсіюють світло, що поступово призводить до погіршення якості освітленості дороги в темний час доби. Інша проблема — забруднення, після видалення яких часто залишаються розводи, які надають той же ефект, що і відколи. Більш того, при протиранні фар ганчірка з залишаються в ній піщинками працює як образів, і ви власними руками дряпаєте поверхню. Після механічного зняття пошкодженого шару (полірування) фари виглядають як нові, але без захисту вони, як і раніше, залишаються вразливими. Щоб не вдаватися до процедури кожні 50 тисяч кілометрів пробігу (як радять фахівці), варто один раз нанести антигравійну плівку на фари і надовго перестати турбуватися про їх знос.

Як проводиться обклеювання машини антигравійної плівкою?

Обклеювання капота, дверей і даху авто антигравійною плівкою рекомендується проводити в стаціонарних умовах. Фахівці надають дану послугу на професійному рівні і гарантують високу якість виконаних робіт: захисна плівка буде нанесена ідеально на автомобіль, без сколів, без зсувів, нахлестів і потрапляння під неї пухирців повітря.

Обклеювання виробляють «мокрим» способом: на кузов і плівку попередньо наноситься мильний розчин, деактивуються клейовий шар і дозволяє без похибок встановити покриття. Потім мило виганяється спеціальним складом, клей активується і закріплює матеріал на поверхні.

У нас можна придбати комплекти антигравійної плівки для вашого автомобіля, починаючи від Renault Logan і LADA Vesta і закінчуючи БМВ Х7 і Mercedes S-class і здійснити обклеювання самостійно. Можлива і ексклюзивна розробка для будь-якого автомобіля.

Ми пропонуємо великий вибір готових лекал, які наносяться без підрізування і, відповідно, можливого пошкодження лакофарбового шару. В нашій студії у Львові ви можете купити антигравійну плівку на пороги, фари, полку заднього бампера, області дверних ручок (у продажу є спеціальні наклейки «Антіманікюр») та інші елементи.

МОЖЛИВОСТІ антигравійної ПЛІВКИ

Вона виконує цілий ряд функцій:

  • захищає лакофарбове покриття кузова від пошкоджень і не допускає його контакту з агресивним зовнішнім середовищем
  • оберігає скла фар від відколів, утворення тріщин і пожовтіння
  • дозволяє заощадити суттєві суми на поліровці і фарбування при пошкодженнях, завданих кузову в результаті невеликих ДТП
  • захист у вигляді плівки не вимагає спеціального догляду, при необхідності (наприклад, при фарбуванні авто) легко демонтується, не залишаючи слідів на поверхні.