Lada сервіс у Львові

Доступність, якість, комфорт – відмінні риси нашого сервісу по ремонту LADA.

Наші послуги носять комплексний характер і включають всі процеси, пов’язані з передпродажною підготовкою автомобіля і подальшим підтриманням його в справному стані протягом усього терміну експлуатації.

Перелік послуг, пропонований нашим сервісом, забезпечує швидке і якісне обслуговування, зберігаючи вашу мобільність і економлячи час. У наших дилерів ви зможете провести регламентне технічне обслуговування, відремонтувати автомобіль в гарантійний період, провести діагностику електрообладнання та ходової частини, здійснити Кузовний ремонт, а також встановити додаткове обладнання на Ваш автомобіль.

Більше не потрібно стояти в чергах — система попереднього запису на ремонт дозволить вам максимально зручно спланувати свій час.

Відвідуючи наш сервіс з ремонту LADA, ви допомагаєте нашим фахівцям оперативно отримувати інформацію про роботу автомобіля в різних експлуатаційних умовах і на основі аналізу постійно покращувати якість, удосконалювати конструкцію і технологію виробництва, а також повною мірою задовольняти запити споживачів.

Наші переваги

  • Оптимальна вартість обслуговування: ми постійно вдосконалюємо технології обслуговування, щоб забезпечити вам якісні матеріали і сервіс за привабливими цінами.
  • Гарантія якості виконаних робіт: наш сервіс-це не тільки збереження гарантії виробника на ваш автомобіль, але і впевненість у високій якості будь-яких робіт. Кожен офіційний дилер LADA пройшов сертифікацію і оснащений сучасним обладнанням. Для робіт застосовуються тільки оригінальні запасні частини LADA.
  • Оригінальні запасні частини: наш принцип-ретельний відбір постачальників і суворий контроль якості комплектуючих. Офіційні дилери LADA запропонують вам ті ж деталі, що поставляються на складальний конвеєр.
  • Сертифіковані фахівці: у наших сервісних центрах з ремонту LADA працюють сертифіковані фахівці, які регулярно проходять навчання і підвищують кваліфікацію відповідно до високих сучасних стандартів.

Запасні частини

У нашому сервісі оригінальні запасні частини, що реалізуються у ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРІВ, повністю відповідають тим, що поставляються на складальний конвеєр заводу-виробника.

Переваги оригінальних запасних частин:

— безпека;

— якість, гарантована виробником;

— повна сумісність;

— гарантія і термін служби автомобіля;

— впевненість на дорозі;

— доступність.