Hummer сервіс у Львові

Довірити ремонт Hummer можна тільки технічному центру, укомплектованому підготовленими автомеханіками і забезпеченому діагностичним обладнанням з фірмовими програмами тестування.

3 вагомі причини вибрати наш сервіс

  • Надійність: ми даємо гарантію на виконані роботи і придбані у нас запасні частини!
  • Запасні частини в наявності! Експрес-доставка при необхідності. Запропонуємо і порекомендуємо різні варіанти. Тільки офіційні провідні постачальники.
  • Відкритість: мобільний додаток з історією обслуговування. При бажанні, ми надаємо доступ у виробничі ділянки.

Обслуговування американського позашляховика при експлуатації у Львові

Більшість конструктивних недоліків важкого автомобіля пов’язано з переробками витривалої армійської машини в цивільну версію. Безвідмовна традиційна Підвіска, невибагливі до якості бензину і мастила потужні базові двигуни. Як правило, в автосервіс приходить з поломками систем, сконструйованих для цивільного використання — пневмопідвіски, автоматичної трансмісії, органів рульового управління.

При техобслуговуванні виникають проблеми з автоматичними коробками, для яких потрібна позапланова заміна масла. При масляному голодуванні зношуються задні планетарні шестерні, часто потрібно капремонт трансмісії.

Також при ТО кілька разів на рік необхідні зняття і установка окремого радіатора охолодження автоматичної коробки передач. Без очищення радіатора Трансмісія перегрівається.

Типовий ремонт Hummer стосується пневматичної підвіски, у якій вразливою деталлю стають пневмобаллони, що виходять з ладу через переохолодження і «дорожньої хімії».

Багато запчастин для ремонту Hummer, знятого з виробництва сім років тому, дефіцитні. Деталі для першого і другого покоління машини потрібно замовляти з Америки або ставити вузли від інших позашляховиків, що пов’язано зі значними переробками конструкції.

Переваги обслуговування Хаммера в нашому техсервісі

Будь-який сервіс нашої мережі в змозі запропонувати власникам «Хаммерів» зразкове то позашляховиків, грамотні консультації досвідчених автомеханіків. Штат станцій техобслуговування укомплектований дипломованими і сертифікованими автомеханіками, які за правильними технологіями проведуть ремонт Hummer будь-якої складності (профілактичний, поточний, Капітальний).

У Львові всі СТО нашої мережі повністю забезпечені діагностичними комп’ютерами, наборами спецінструментів, випробувальними стендами, прецизійними металообробними верстатами. Всі фахівці проходять перепідготовку для роботи зі складними механізмами позашляховиків.

Постійні клієнти компанії відзначають реальні вигоди постійного обслуговування позашляховиків в сервісних центрах » Хаммер»:

  • досвід роботи фахівців з трьома поколіннями автомашини;
  • доступні розцінки діагностики та ремонтних робіт;
  • точну діагностику несправностей;
  • простоту подачі заявки;
  • якість послуг (підтверджується гарантійними зобов’язаннями автосервісу);
  • зручність доступу;
  • можливість контролювати роботи в цехах автосервісу.

Для постійних замовників економію приносять накопичувальні знижки, дійсні для всіх видів обслуговування. Нові клієнти можуть скористатися регулярними спеціальними пропозиціями або сезонними акціями.