Haval сервіс у Львові

Технічний центр здійснює професійний ремонт, проводить діагностику та технічне обслуговування автомобілів американського, японського, європейського та корейського ринку. На сервісі працюють професіонали, люди, яким цікавий результат роботи та відгуки клієнтів, які відносяться до машини клієнта, його часу і засобів дбайливо і економно.

При виниклій проблемі з автомобілем, клієнт отримує грамотну консультацію і оптимальні варіанти за коштами і часу, її вирішення. Клієнт має можливість, дотримуючись техніки безпеки, бути присутнім при безпосередній діагностиці та ремонті свого автомобіля. Тому наша компанія накопичує постійних клієнтів. Цей технічний центр радять друзям і знайомим, організації укладають договори на обслуговування, довіряючи свій автотранспорт досвідченим і грамотним фахівцям. Тут всім раді, до кожного клієнта ставляться з розумінням і увагою.

Технічний центр оснащений сучасними інструментами та обладнанням, що дозволяє якісно і в найкоротші терміни виконати необхідні роботи з ремонту і планового обслуговування, всебічної діагностики, регулювання і налагодження систем, вузлів і агрегатів автомобіля.

Запис на сервіс автомобілів Хавейл

Наша компанія здійснює професійне технічне обслуговування автомобілів Хавейл в офіційних спеціалізованих сервісних центрах Львова. Обслуговування Haval в сервісному центрі без черги в сезон (навесні і восени) за попереднім записом.

Переваги нашого сервісу

  • Весь персонал пройшов сертифікацію.
  • Є все спецобладнання по марці.
  • Контроль технології проведення ремонту.
  • Гарантія на проведені роботи.
  • Контроль дотримання термінів ремонту.
  • Попереднє узгодження всіх робіт.
  • Кращі технічні фахівці у Львові.
  • Великий склад запчастин в наявності.

Для зручності клієнтів приймаються для оплати готівкові та безготівкові кошти. До оплати приймаються карти VISA і MASTERCARD, перерахування від юридичних осіб, як з ПДВ, так і без ПДВ, укладаються договори на обслуговування корпоративних клієнтів.